1-й Тур

Дорогі українці! Дорогі шанувальники Великого Кобзаря в усіх куточках нашого такого великого і такого маленького світу!

З великою приємністю вітаємо вас усіх із початком весняних шевченківських днів, які традиційно відкриваються річницею від дня народження Тараса Шевченка! Цьогоріч 204-ою.

Від цього дня стартує і наш квест-марафон, до участі в якому запрошуємо всіх, хто цікавиться життям і творчістю Тараса Шевченка та бажає згадати призабуте, поповнити свої знання маловідомими фактами його біографії, по-новому осмислити його невмируще пророче Слово.

Перший тур марафону пропонує учасниками двадцять питань, відповідь на які мають надійти на вказані на сайті електронну адресу не пізніше 28 березня або на поштову адресу зі штемпелем не пізніше 28 березня.

Переможцями вважатимуться ті учасники, які дадуть правильні відповіді на 90% питань.

Прізвища переможців та завдання другого туру буде оголошено на даному сайті 9 квітня.

Щиро зичимо перемог!

ОРГКОМІТЕТ


                          ПИТАННЯ ДО ПЕРШОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ 2018 року:

1. Як називалося сучасне село Шевченкове за тих часів, коли там жив маленький Тарас і скільки йому років на сьогодні (за історичними джерелами ?)

2. З якого твору Т.Шевченка рядки:

« ...дивлюся, мов на небі висить Святий Київ наш великий»?

3. Де і коли написано поезію «Заповіт», де знаходиться автограф, якою була первісна назва?

4. Якою поезією починається «Кобзар» 1840 року?

5. Яку поему Т.Шевченко присвятив княжні Варварі Рєпніній ? Де і коли вона написана?

6. До якого твору В. Шекспіра Т.Шевченко виконав ілюстрацію? Коли вона виконана і в якій техніці?

7. З якими видатними акторами 19 ст. був добре знайомий Т.Шевченка? Кого з них малював?

8. Яку поезію Т.Шевченко присвятив Миколі Костомарову, за яких обставин її написано?

9.  Мене по волі, і неволі

    Носило всюди. Принесло

    На старість ледве і додому.

- З якого вірша ці рядки і що з описаного у вірші не відповідає дійсності?

10. Кому адресований лист (1847 р.) , в якому поет цитує рядки зі свого вірша «А.О.Козачковському»?

11. До кого звернуті рядки поета: «Моя ти любо//Мій ти друже...»?

12. Коли Т.Шевченко написав останню поезію? Де записано автограф, якими       словами вона починається?

13. Як звали дівчинку - дитяче кохання Тараса Шевченка? Яку поему він присвятив саме їй ?

14. У кого на весіллі Шевченко був боярином? Де і коли відбувалося весілля?

15. За чиїм доносом 1847 року було заарештовано Тараса Шевченка та його друзів-однодумців членів Кирило-Мефодіївського братства ?

16. У якій київській церкві відбулася панахида по Тарасу Шевченку?

17. Одна з перших назв бульвару Шевченка в Києві? Хто була та особа, ім'я якої носив бульвар?

18. Хто був автором одного з найперших і найбільш художніх перекладів «Заповіту» англійською мовою?

19. Хто вирішив подальшу долю заарештованого у 1959 р. поблизу села Пекарі Шевченка?

20. Завдячуючи кому Т.Шевченка поховано в Каневі?


Дорогі друзі! 

Вітаємо вас усіх зі світлим святом Христового Воскресіння! Бажаємо нам усім пізнання нашого Спасителя й Цілителя! Слава Йому навіки!

Журі та оргкомітет сердечно дякують усім учасникам загальноукраїнського квест-марафону «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?» за активну участь та проведену роботу в пошуках відповідей на поставлені запитання. Сподіваємося, що внаслідок такої вашої праці ви поглибили та розширили свої знання про визначну постать нашої української держави - Тараса Шевченка.

У першому турі конкурсу взяло участь близько 1500 осіб.

Серед переможців залишаються ті, хто набрав від 20 до 18 балів (тобто 90 % правильних відповідей). Кожен із учасників цього туру має можливість звірити свої відповіді з поданими нижче. Треба зазначити, що журі на першому етапі не знімало бали з неточних та неповних відповідей, якщо їх було не більше двох.

УВАГА! ДЕКІЛЬКА РОБІТ НЕ ВІДКРИЛОСЯ, ЗА ЩО ПРИНОСИМО СВОЄ ВЕЛИКЕ ВИБАЧЕННЯ ТА ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КВЕСТІ НАСТУПНОГО РОКУ.

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ПЕРШОГО ТУРУ

  • Кирилівка (Керелівка), вперше згадується в історичних документальних джерелах 1618 року - відповідно ц.р. виповнюється 400 р.
  • «Варнак».
  • 25 грудня 1845 р., Переяслав, без назви, записано у рукописний альбом «Три літа» останнім. Зберігається в Інституті л-ри ім. Т.Г. Шевченка НАН України.
  • « Думи мої, думи мої...»
  • Поема « Тризна». Яготин. 1843 р.
  • «Король Лір». 1843. Гальваноакустика.
  • Був добре знайомий та малював таких відомих акторів, як Михайло Щепкін, Айро Олдрідж, Семен Гулак- Артемовський (портрет не зберігся). Знав чимало інших, в т.ч. Карпа Соленика, Сергія Шумського.
  • Поезія циклу « В казематі», 1847. Петербург, каземати ІІІ відділення. «Веселе сонечко сховалось...»
  • «Ми вкупочці колись росли...» 1849 р. В реальному житті Оксана не стала покриткою.
  • Лист до М.Лазаревського 20 грудня 1847 р.
  • До Ликери Полусмак, яку називав своєю нареченою.
  • Автограф поезії « Чи не покинуть нам, небого...». 14/15 лютого 1861 р., записаний на аркуші , відбитку офорта з автопортретом у кожусі й шапці.
  • Оксана Коваленко. Поема «Мар`яна-черниця» (вступ до поеми).
  • У Пантелеймона Куліша, в Мотронівці. Січень 1847 р.
  • Студент Олексій Петров.
  • Церква Різдва Христового на Подолі, травень 1861 р.
  • Бібіковський бульвар, Дмитро Гаврилович Бібіков - генерал-губернатор Київської Подільської та Волинських губерній.
  • Найкращий у художньому аспекті з усіх 22-х перекладів «Заповіту» переклад 1911 р. ірландської та англійської письменниці Войнич Етель-Ліліан. У Джон Вір - найточніший.
  • Київський, подільський, волинський генерал-губернатор, князь, генерал-ад'ютант Васильчиков Іларіон Іларіонович, завдяки лояльному поданню справи чиновником з особливих доручень при генерал-губернаторі Марком Андрієвським та клопотанню генерала Андрія Куцинського, дозволив Т. Шевченкові виїхати до Петербурга.
  • Лише завдячуючи наполяганням друга Тараса Шевченка Григорія Честахівського, який разом з іншими друзями поета супроводжував його домовину з Петербурга до України, Т.Шевченка поховали саме в Каневі.


ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ 2018 р.

«ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»

ПЕРЕМОЖЦІ КОЛЕКТИВНІ (команди) розміщені в кінці списку

  • Абрамова Юлія 9в кл. Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа 1 ст.»
  • Агеєнко Юлія Вишневська ЗОШ с.Вишневе Старобільський р-н Луганської обл.
  • Акбарова Гюльчохра 11 кл. ЗОШ 1'-3 ст. «Художньо-естетична гімназія» м. Торецьк Донецької обл.
  • Акользінн Дмитро 9 кл. Дмитрівська ЗОШ 1-3 ст. Слов'янської райради Донецької обл.
  • Алєкса Настя м.Одеса
  • Алферов Богдан, Русько-Лозівська НВК «ЗШ 1-3 ст.-дошк.закл.» Дергачівської райради Харківської обл.
  • Альферова Ольга Русько-Лозівський НВК
  • Амеліна Тетяна вчитель смт. Новгородське ЗЗСО1-3ст. №16 ВЦА м.Торецьк Дон.обл.
  • Андрієнко Юлія ЗОШ 1-3 ст. №5 м. Костянтинівка Донецької обл.
  • Андрющенко Данило 11 кл. ЗОШ №2 м. Покровськ Донецької обл.
  • Аннєнкова Ірина КЗ «Макарівський ОК» Ширяєвського р-ну Одеської об.
  • Антоняк Соломія СЗШ №97 м.Львів
  • Арабаджі Станіслава 6б кл. Маріупольська гімназія №2
  • Ардан Андрій 8 кл. Містківська ЗОШ Пустомитівський р-н Львівської
  • Асанова Тетяна
  • Асєєв Павло 6б кл. Маріупольської гімназії №2
  • Асірян Рубен НВК «Гімназія із ЗШ 1 ст.»
  • Атамас Ада КЗ «Долинська ЗОШ 1-3 ст. №4» Долинської р/р Кіровогр.
  • Ахмедова Ельвіра
  • Бабенко Оксана Слов'янський педагогічний ліцей Донецька обл.
  • Бабкін Максим, 9-б кл. Васильківської ЗОШ 1-3 ст. №2
  • Бабков Владіслав 9 кл. Олександрівський ОК Ширяєвський р-н Одеськ.
  • Бакаляр Тетяна 7 кл. Цебриківська ЗОШ 1-3 ст. Великомихайливського р-ну Одеської обл.
  • Балацька Марина 9 кл. Росошанська ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ «Сонечко» Росошанського ОТГ Липовецький р-н Вінницької обл.
  • Балєра Анастасія 9 кл. Міловської ЗОШ 1-3 ст. Балаклійський р-н Харк.
  • Балєра Катерина 9 кл. Міловська ЗОШ 1-3 ст. Балаклійський р-н Харк.
  • Баранчук Оксана ЗШ 1-3 ст. №7 ім. О.С.Пушкіна м. Кропивницький
  • Баранюк Аліна 7 кл. Мельнице-Подільська ЗОШ1-3 ст.
  • Баскакова Северина
  • Башкова Олена вчитель Русько-Лозівське НВК «ЗОШ1-3-ДЗ» Дергачівський р-н Харківської обл.
  • Безкоровайна Юлія
  • Безносюк Леся НВК Росошанська ЗОШ 1-3 ст.- ДНЗ «Сонечко» Росошанського ОТГ Липовецький р-н Вінницька обл.
  • Без'язична Наталія 10 кл. Русько-Лозівського НВК «ЗОШ 1-03 ст.

Дошкільний заклад» Дергачівської райради Харківської обл.

  • Білан Анастасія 8 кл. ЗЗСО 1-3 ст. с. Боровичі Маневецького р-ну Волинської обл.
  • Бойко Софія 8 кл. Новоорхівська ЗОШ 1-3 ст. ім. О.Г.Лелеченка

Лубенський р-н Полтавської обл.

  • Бельдей Ірина
  • Бердник Олена 5 кл. Комишуватської ЗОШ 1-3 ст. Першотравневої райради
  • Бичкова Владислава Великоновосілківська гімназія-ЗОШ 1ст. Дон. обл.
  • Білалова Ксенія 9б кл. ЗОШ-2 м.Покровськ
  • Білокрила Наталія вчит укр.. мови і літ-ри Тауженської ЗОШ 1-3 ст. Гайворонського р-ну Кіровоградської обл.
  • Боаче Ольга 8 кл. Олександрівського ОК Ширяєвського р-ну Одеськ.
  • Бобришова Тетяна Костянтинівська ЗОШ 1-3 ст. №6 Костянтинівської міськради Донецької обл.
  • Богатирьова Анастасія 9 кл. Білокузминівської ЗОШ 1-3 ст. Костянтинівського р-ну Дон.обл.
  • Богдага Гунька 2 курс Слов'янський педліцей
  • Богомильна Анастасія 9а кл. КЗ «Долинська ЗОШ 1-3 ст. №4 Долинської райради Кіровоградської обл.
  • Богуш Аліна
  • Большакова Ірина Білоцерківський колегіум Київська обл.
  • Бондар Діана 10 кл. ЗЗСО 1-3 ст. №20 м.Торецьк Донецької обл.
  • Бондар Віра вчит. КЗ «Макарівський ОК» Ширяєвського р-ну Одеськ.
  • Бондар Тетяна м.Бахмут Донецька обл.
  • Бондаренко Максим 6 кл. Комишуватська ЗОШ 1-3 ст. Першотравневої райради
  • Бондаренко Світлана 6 кл. Великодальницького НВК «школа-гімназія»
  • Бондарчук Тетяна 10 кл. Немиринецької ЗОШ 1-3 ст. Старокостянтинівського р-0ну Хмельницької обл.
  • Бордюг Олена
  • Борульник Валентина
  • Бочкарьова Олеся Костянтинівська ЗОШ 1-3 №16 Донец. обл.
  • Бояр Христина 11 кл. Ялтинська ЗОШ 1-3 ст. №2 Мангушський р-н Донецької обл.
  • Бояр Максим 6 кл. ------«»»»---------
  • Брага Катерина 9 кл. Петрівська ЗОШ 1-3 ст. Біляївського р-ну Одеської
  • Браташ-Склярська Олеся
  • Бренінг Марія 9кл. Новоселовська зош 1-3 ст. Подільський р-н Одеської
  • Будика Олена 9 кл. Урзуфської ЗОШ 1-3 ст.
  • Брусенцева Валерія Пересічанський НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ДЗ» Дергачівський р-н Харківської обл.
  • Будь Лілія
  • Букреєва Кіра 9 кл. Бахмутська ЗОШ 1-3 ст. №5
  • Булавинець Анастасія 10 кл. Коськівська ЗОШ 1-3 ст. Леньковецької ОТГ
  • Булавинець Леся вчитель Косівської ЗОШ1-3 ст. Леньковецької ОТГ
  • Бурдяк Діана
  • Бурлака Раїса 9 кл. Нікольська гімназія «Софія»
  • Бухтій Любов ОНЗ Гоголівська ЗОШ 1-3 ст. Броварський р-н Київської
  • Валігура Оксана
  • VIK MIГГ
  • Василенко Діана 9 кл. Зеленокуриловецька ЗОШ 1-3 ст.
  • Василенко Ігор
  • Васильєва Орина 9а кл. «Гімназія-школа №27» м.Маріуполь Донецьк.
  • Васильєв Назар
  • Василець Владислав
  • Василюк Анастасія 8 кл. Губенецьке НВК «ДНЗ-школа 1-2 ст.» Славутський р-н Хмельницької обл.
  • Васнєцова Ксенія 9 кл. Селидівська ЗО гімназія м.Селідове Донецької
  • Васюренко О.М. Савинський НВК
  • Велика Вероніка 5 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р-ну Донецької обл.
  • Василенко Ольга вчит. КЗ «Макарівський ОС» Ширяєвського р-ну Одеської обл.
  • Василишина Настя 9 кл. Міцівецької ЗОШ 1-2 ст.
  • Венгрова Інна 9 кл. ЗОШ1-2ст. с.Песець Новоушинський р-н Хмельн.
  • Вензель Марія 11а кл. ХНВК №112
  • Вермінська Евеліна НВК «Морозівська ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ» Дунаєвецької ОТГ Хмельницької обл.
  • Висторобець Людмила Балаклійська ЗОШ 1-3 ст. №6 Харківська обл.
  • Витязь Ольга 7 кл. Цебриківська ЗОШ 1-3 ст. Великомихайлівського р-ну Одеської обл.
  • Вишневська Дарія 3 кл. Комарівський НВК: ЗОШ1-2 -0 ДНЗ Вінницький р-н Вінницької обл.
  • Вісарчук Богдан 11 кл.Поляхівського НВК «ЗОШ1-3 ст. - колегіум» Теофільяький р-н Хмельницької обл.
  • Власова Юлія 11кл. Велико-Новосілківська гімназія гімназія Донецької
  • Власюк Назарій 5 кл. Губелецьке НВК «ДНЗ-школа 1-2 ст.» Славутський р-н Хмельнтцької обл.
  • Войтенко Галина КУ Сумської спецшколи 1-3 ст. №7 ім. Савченка М.
  • Волков Антон 7 кл. ЗЗСО 1-2 ст. №2 м.Торецьк Донецької обл.
  • Волкова Наталія 2 курс Слов'янського педліцею
  • Волосяний Андрій
  • Воробец Світлана
  • Воробець Єлізавета 6 кл. Попельниківська ЗОШ 1-3 Снятинського р-ну Івано-Франківської обл.
  • Воробйова Оксана 7кл. Русько-Лозівського НВК
  • Воробйова Єлізавета 6а кл. Першотравневий НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» Лимакський р-н Одеської обл.
  • Воскобойнік Анастасія
  • Гавловська Марія
  • Гаврись Майя вчительПолтавська гімназія №21
  • Галушка Анастасія 9 кл. Капустянської ЗОШ 1-3 ст. Тростянецький р-н Вінницької обл.
  • Гаманко Тетяна Лісностінківська ЗОШ 1-3 ст. Куп'янської райради Харківської обл.
  • Гаража Сергій 6 кл. Полтавська ЗОШ 1-3 ст. №35
  • Гармаш Марія 7 кл. Зориківська ЗОШ 1-3 ст. Міловський р-н Луг. обл.
  • Гарна Оксана Високопольська ЗОШ1-3 ст. Олександрівський р-н Донец.
  • Гарник Аліна «НВК ЗОШ 1-3 ст. - гімназія» №23 м. Вінниця
  • Герман Єлізавета 9 кл. ЗЗСО 1-3ст. №16 ВЦА м.Торецьк Донецкої
  • Гетманець Діана
  • Гладило Марія 8-г кл. НВК «Школа-ліцей «Оріяна» м. Львів
  • Гладиш Ірина Рубцівська ЗОШ 1-3 ст. Донецька обл.
  • Гладиш Людмила Куртівське НВК Костянтинівський р-н Донецької
  • Гладка Євгенія 7б кл. Нерубайського НВК «школа-гімназія» Біляївський р-н Одеської обл.
  • Гламаздіна Віолетта 6а кл. Першотравневого НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» Лиманського р-ну Одеськ. обл.
  • Гладка Єлізавета 6 кл. ЗШ №23
  • Глінка Євген 98 кл. Міловська ЗОШ 1-3 ст. Балаклійський р-н Харківськ.
  • Гляпа Анастасія
  • Гнатенко Альона 10 б кл. Лисянський НВК «ЗОШ 1-3 ст. №1 - гімназія»
  • Голик Олена КЗ «НВО «НЗО 1-3 ст. №20 -ДЮЦ «Сузір'я» м. Кропивницький
  • Голик Іван смт. Мельниця-Подільська Борщівський р-н Тернопільської
  • Головата Софія 5 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р-ну Донецької обл.
  • Головко Алла вчитель Лиманська ЗОШ1-03 №5 Донецької обл.
  • Гольба Олена
  • Горбачук Влада
  • Горда Тетяна вчитель Бахмутська ЗОШ-інтернат 1-2 ст. №1 Донец.
  • Гордієнко Аліна 10 кл. Великоновосілківська ЗОШ 1-3 ст. №2 Донецька обл.
  • Гордієнко Олена Бахмутської ЗОШ 1-3 ст. №10 Донецька обл.
  • Гордієнко Тетяна 10 кл. Петропалівська спеціалізована школа №2 Станично-Луганський р-н Донецької обл.
  • Гологурова Ольга 9кл. Білокузминівської ЗОШ1-3ст. Костянтинівський р-н Дон. обл.
  • Гречанова Ірина Маріупольська ХОШ 1-3 ст. №20
  • Гриненко Анастасія 6 кл. Чортківська ЗОШ 1-3 ст. Терноп. обл.
  • Гринь Катерина м. Слов'янськ
  • Grove Elizabet
  • Грипась Ірина 10 кл. ЗОШ1-3 ст. №20 ВЦА м.Торецьк Донецької
  • Грищук Ольга Косівська ЗОШ 1-3 Шепетівський р-н Хмельнтцької обл.
  • Громова Юлія вчит. укр.мови та літ-ри ЗОШ №24 м.Бахмут Донецької обл. (робота Стадник Мар'яни?)
  • Гудим Ангеліна НВО №20 м. Кропивницький
  • Гузь Єгор 7 кл. Сумської гімназії «Прсперітас»
  • Гукалова Еліана
  • Гулак Анастасія 9 кл. Іванківської ЗФКЗ «Соколівське НВО» м.Кропивницький
  • Гулинська Марина 8 кл. КЗ Олександрівський ОК Ширяєвського р-ну Одеської обл.
  • Гулієва Вусала 9б кл. Бахмутська ЗОШ 1-3 ст. №5
  • Гунда Марія 9 кл. Теплівського НВК Стан.-Луган. р-н Луганської
  • Гурик Оксана Тернопільська ЗОШ № 24
  • Гусак Валерія 7 кл. Рубцівської ЗОШ 1-3 ст. Лиманської міскради Одеської обл.
  • Гусько Тетяна Лісностінівська ЗОШ 1-3 ст. Куп'янський р-н Харківської
  • Давиденко Віта КУ Сумської спецшколи 1-3 ст. №7 ім. Савченка М.
  • Давиденко Наталія м. Полтава
  • Данилів Валерія 8 кл. Токарівський НВК «ЗОШ 1-3 ст - ДЗ» Дергачівський р-н Харківськуої обл.
  • Данько Марина 9 кл. Слатинський НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ДЗ»
  • Дашевська Олена ЗОШ1-2 №17 м.Мирноград Донецької обл.
  • Дерлюк Ангеліна 9 кл. ЗОШ 1-3 ст. №1 ім. Героя України Андрія Снітка смт. Маневичі Волинсько\ обл.
  • Дергачівський р-н Харківської обл.
  • Дворічнокубянська ЗОШ 1-3 ст.
  • Дворянчиков Марк 9а «ЗОШ 1-3 - ліцей» м. Жмеренка
  • Дейкова Анастасія 11 кл. Русько-Лозівського НВК «ЗОШ 1-3 ст. - Дошкільний заклад» Дергачівської райради Харківської обл.
  • Дейнека Анна 9в кл. Полтавська ЗОШ 1-3 ст. №4
  • Денисенко Поліна 7 кл. Сумської приватної гімназії «Просперітас»
  • Демченко Марія 5 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р-ну Донецької обл.
  • Джус Михайло
  • Дудко Дмитро 7 кл. Гостролуцького НВК
  • Дюба Марина вчитель ОНЗ «Гірська БПГ Попаснянської р/ Луганської обл.»
  • Дячук Кіра 6кл. Полянське НВК Славутського р-ну Хмельницької
  • Дзюба Марія
  • Демченко Марія вчитель Білокузминівської ЗОШ1-3ст. Костянтинівський р-н Дон.обл.
  • Денисенко Інна вчитель Маріупольська ЗОШ №64
  • Дигало Інна
  • Димченко Світлана м.Бахмут Донецької обл.
  • Діденко Варвара 8а Маріупольська гімназія №2
  • Діска Каміла 6 кл. гімназія «Просперітас» м.Суми
  • Дметренко Валентина Долинська ЗОШ 1-3 ст. Слав'янський р-н Донецької обл.
  • Довбуш Наталія Залісянсьеа ЗОШ 1-3 ст.
  • Домашина Юлія вчитель спеціаліз. школи 1-3 ст. №46
  • Донцов Ярослав 6 кл. Біловодського ОЗЗСО, Луганська обл.
  • Дубовик Тимофій 8 кл. Ялтинська ЗОШ 1-3 ст. №1 Першотравневий р-н Одеської обл.
  • Дудник Анна
  • Дузь Анастасія 9б кл. Новогродівського ЗЗСО 1-3 ст. №10 ім.Т.Шевченка
  • Дунець Ольга кл. ЗШ №23
  • Дуняк Налія 5 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р-ну Донецької обл.
  • Дядик Діана 8б кл. КЗ «Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №56»
  • Дякун Іван
  • Дячук Андрій Шепетівська ЗОШ №1 ім. Островського
  • Дячук Надія
  • Душко Вікторія Дубовоградської ЗОШ 1-3 ст. Сахновщинської райради Харківської обл.
  • Еттіх Анна 5 кл. Лозівська ЗОШ 1-3 ст. Лозівської м/р Харківської
  • Євсюкова Ангеліна Граденицька ЗОШ 1-3 ст. с. Граденецьк Біляєвський р-н Одеської обл.
  • Єгоренко Олексій 9а кл. ЗОШ-2 м.Покровськ Донецької обл.
  • Єдинак Лілія 10а Галицької ЗОШ и1-3 ст. ім.. Ярослава Осмомисла
  • Єсіпова Валентина Торський НВК Лиманської міськради Донецької обл.
  • Єфімчук Дмитро 9 кл. Дачненський НВК «школа - гімназія» Біляївськмй р-н Одеської обл.
  • Жаран Наталія Краматорська ЗОШ 1-3 ст. №4
  • Жарська Христина
  • Жигалова Анастасія 9 кл. Новодофінівської ЗОШ 1-3 ст. Лиманський р-н Одеська обл.
  • Жидкова Ірина 9 кл. Міловської ЗОШ 1-3 ст. Балаклійської р/р Харківської обл.
  • Журавель Ілля
  • Заграй Валентина
  • Загярулько Галина
  • Зайцев Ілля 5а кл. школа №64 м.Маріуполь
  • Зелінський Юрій кл. Косівська ЗОШ 1-3 ст. Шепетівський р-н Хмельницької обл.
  • Зіміна Олена Ялтинська ЗОШ 1-3 ст. №1 Лангушськ.р-н Дон.
  • Зінченко Ольга
  • Завалій Олександра 7а кл. Великокобелячівська ЗОШ 1-3 ст. Новосанжарський р-н Полтавської обл.
  • Завальська Людмила
  • Задирака Анастасія 10 кл. Слав'янський педагогічний ліцей
  • Заєць Вікторія
  • Закревська Марина 11 кл. НВК «Гімназія із ЗШ 1 ст.» м. Костянтинівка
  • Заровна Світлана КЗ «Ширяєвський ОК №1» смт. Ширяєво Одес.
  • Захарі Аліна 9 кл. Попельниківська ЗОШ 1-3 ст.
  • Захніцька Вікторія 11 кл. КЗ Олександрівський ОК Ширяєвського р-ну Одеської обл.
  • Земляна Наталя «КЗ Нижньотеплівська ЗОШ 1-3 ст.» Станично-Луганського р-ну Луганської обл.
  • Зуєв Сергій 9 кл. Маріупольська ЗОШ 1-3 ст. №20
  • Іванова Анастасія
  • Іванова Єлізавета 8 кл. Васильківської ЗОШ 1-3 ст. №2
  • Іванська Лілія
  • Івасюк Альона 11 кл. Новоорхівська ЗОШ 1-3 ст. ім.Лелеченка Лубенський р-н Полт. обл.
  • Ісаєнко Аліна 9 кл. Сергіївська ЗОШ 1-3 ст. Слов'янський р-н Донецьк.
  • Істоменко Ксенія 9 кл. Білокузминівської ЗОШ1-3ст. Костянтинівського р-ну Дон.обл.
  • Іщенко Віра 9б ЗОШ-2 м. Покровськ Донецької обл.
  • Іщенко Анна 7а кл. Великодольська ЗОШ №2
  • Казмірчук Оксана 10 кл. Шепетівської ЗОШ 1-3 ст. №3
  • Калаур Марина, Калаур Ірина
  • Калинович Марія 9кл. НВК «Гімназія-школв» №27 м.Маріуполь
  • Калмикова Ольга 10 кл. Слав'янський пед..ліцей Донецької обл.
  • Каменська Світлана ЗЗСО 1-3 ст. №20 м. Торецьк Донецької обл.
  • Карачковська Юлія 10 а кл. Галицької ЗОШ 1-3 ст. №1 ім. Ярослава Осмомисла
  • Карташова Алла
  • Касянчук Катерина 7 кл. Полянське НВК Славутьського р-ну Хмельницької обл.
  • Кахурашвілі Марія Петропалівська спеціалізована школа №2 Станично-Луганський р-н Донецької обл.
  • Квасниця Олександра вчитель Джуринська ЗОШ1-3 ст. Чортківського р-ну Тернопільської обл.
  • Китаєв Микита 6 кл. Петрівська ЗОШ 1-2 ст. Куп'янський р-н Харківської обл.
  • Кириченко Анастасія ЗОШ 1-3 №1 м.Глухів Сумсьеої обл.
  • Киях Марія 11 кл. смт. Солоне Солонянський р-н Дніпропетровської обл.
  • Киях Інна
  • Ківшарь Валерія 9 кл. КЗ «Нижньотеплівська ЗОШ 1-3 ст.» Станично-Луганського р-0ну Луганської обл.
  • Кісєєва Наталія КЗ «НВО-ЗОШ 1-3 ст. №31 «Сузір'я» Кіпрвоградської
  • Клебан Мирослава ЗОШ 1-2 ст. с. Станин Радехівського р-ну Львівськ.
  • Клименко Володимир 7кл. Ялтинська ЗОШ1-3ст.Мангуський р-н Донецької обл.
  • Климчук Софія 6 кл. ЗШ №23
  • Кобзар Ксенія 8 кл. КЗ «Нижньотеплівська ЗОШ т1-3 ст.» Станично-Луганського р-ну Луганської обл.
  • Кобизька Вікторія
  • Коваленко Богдан 6 кл. НВК №1 м. Покровськ Донецької обл.
  • Ковальська Софія 8 кл. Шепетівська «ЗОШ 1-3 ст.-гімназія» Хмельницької обл.
  • Ковальчук Валерія 5а кл. Великодальницька ЗОШ 1-3 ст. №2
  • Козятинська Ліна 10 кл. с.Виноград Лисянський р-н Черкаської
  • Колієвська Вікторія 65 кл. ЗШ №23
  • Колмикова Дарина 5а кл. Маріупольська гімназія №2
  • Колодіста Поліна 9 кл. ЗЗСО 1-3 ст. №16 ВЦА м.Торецьк Донец.
  • Колодніцький 8 кл. Губелецьке НВК «ДНЗ-школа 1-2 ст.» Славутський р-н Хмельницька обл.
  • Коломієць Анастасія 9 кл. Новоселівська ЗОШ 1-3 ст. Подільського р-ну Одеської обл.
  • Колос Аліна 6 кл. Білицька ЗОШ 1-3 ст. №8 Доброп. Донецької
  • Кольчикова Аліна Костянтинівська СЗОШ 1-3 ст. №3
  • Комар Аліна 8а Маріупольська гімназія №2
  • Компанієць Марія
  • Компанієць Настя 8 кл.
  • Копайгородська Олександра 5 кл. КЗ «Макарівський ОС» Ширяєвського р-ну Одеської обл.
  • Корнєв Олексій 10 кл. Можняківської ЗОШ 1-3 ст. Новопсковський р-н Луганська обл.
  • Корнієнко Максим 6а кл. ЗОШ №2 м. Покровськ Донецької обл.
  • Коробко Дарина 6 кл. ЗШ №23
  • Король Євген 9-а кл. ЗОШ-2 Покровської міськради м. Покровськ Донецької обл.
  • Коптілова Влада
  • Корягіна Інна
  • Косенко Каріна Новомихайлівська ЗОШ 1-3 ст. Полтавської обл.
  • Косолап Олена
  • Костецький Денис
  • Костян Каріна 9ж кл. КУССШ 1-3 ст. ім.. М.Савченка №7 Сумської міськради
  • Коханська Вікторія
  • Коханюк Богдана 6 кл. Міцівецької ЗОШ1-2 ст. Дунаєвецький р-н Хмельн. обл.
  • Кочура Ігор 9 кл.
  • Кравченко Марина 10б кл. Маріупольська гімназія №2
  • Кравчук Ксенія 10 кл.ЗЗСО 1-3ст.№16 ВЦА м.Торецьк Донецької
  • Крижанівська Лілія 9 кл. Міцівецька ЗОШ 1-2 ст. с.Міцівець Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.
  • Криворучко Роман 8 кл. Мельнице-Подільської ЗОШ 1-3 ст. Борщівський р-н Тернопільської обл.
  • Кринка Богдана 9 кл. Новоселівська ЗОШ 1-3ст. Подільського р-ну Одеської обл.
  • Криса Віталія 10 кл. Галицької ЗОШ1-3 ст. ім. Я.Осмомисла Івано-Франківської обл.
  • Криця Анна 98а «НВО ЗНЗ 1-3 ст. №20 ДНЦ «Сузір'я» м. Кропивницький
  • Крячко Вікторія 7 кл. Русько-Лозівського НВК
  • Кузнєцова Лілія 8 кл. НВК «Морозівська ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ»
  • Кузнєцова Надія Рубцівська ЗОШ 1-3 ст.
  • Кулик Крістіна 9а Слатинський НВК Дергачівський р-н Харківська обл.
  • Кундік Анастасія
  • Курбаєва Яна 8 кл. Білокузминівської ЗОШ 1-3 ст. Костянтинівський р-н Донецької обл.
  • Кутній Михайло 9а Добропільської ЗОШ1-3 №19
  • Кутній Олексій 9а Добропільської ЗОШ1-3 №19
  • Кучинський Олександр 9в школа-гімназія №23 мю. Вінниця
  • Куцевол Лілія вчит.географії Андріївської ЗОШ 1-3 ст.
  • Лагута Роман
  • Левадна Катерина 10кл. Ялтинська ЗОШ №1 Мангушський р-н Донецької обл.
  • Левчук Галина вчитель Березанська ЗОШ1-3 ст. Біляєвського р-ну Одеської обл.
  • Леончук Оксана 10 кл. Немиринецька ЗОШ1-03 ст. Старокостянтинівський р-н Хмельницької обл.
  • Лесюк Галина 7 кл. с.Ковалівка Коломийський р-н Івано-Франків.
  • Лещенко Максим 10 кл. Рубцівської ЗОШ 1-3 ст. Лиманський р-н Донецької обл.
  • Лещенко Олена
  • Лисенко Наталія
  • Литвиненко Олександра 9 кл. Ялтинська ЗОШ 1-3 ст. №2 смт. Ялта Мангушський р-н Донецької обл.
  • Лісова Юлія
  • Літвінова Тетяна
  • Лобас Артем 6 кл. Петрівська ЗОШ 1-2 ст. Куп'янський р-н Харківської обл.
  • Логвиновська Аліна 10а кл. Хорольська гімназія Полтавської обл.
  • Лопухова Надія вчитель Красненьківської ЗОШ1-3 ст. Іллінецький р-н Вінницької обл.
  • Лугінова Катерина 7а КЗ «Маріупольська ЗОШ 1-3 №56»
  • Луковнікова Анна НВК «гімназія-школа» №27 м.Маріуполь
  • Лук'янов Єгор 9а кл. Лозівської ЗОШ №1 Харківської обл.
  • Лук'янченко Лариса вчитель КЗ «Лисичанська ЗОШ1-3 ст. №12»
  • Лук'янчук Андрій, Ходорівський центр творчості
  • Лунгул Аліна 6кл. Новоселівська ЗОШ 1-3ст. Подільський р-н Одеської обл.
  • Лупа Ярослава вчитель укр..мови та літератури Довгойнилівського НВК 1-3 ст. Відділу освіти Верхнянської сільради ОТГ Калузького р-ну Івано-Франківської обл.
  • Луценко Марія 5 кл. Маріупольська гімназія №2
  • Луцьковська Надія ЗОШ 1-3 ст. №5 м. Костянтинівка Донецької обл.
  • Люда 1326
  • Ляшенко Катерина 9б кл. Васильківської ЗОШ 1-3 ст. №7 Киівськ.
  • Мазун Дарина 10 кл. Лисянський НВГ «ЗОШ 1-3 ст. №1 - гімназія» смт. Лисянка Лисянський р-н Черкаської обл.
  • Мазур Іванна 6 кл. Губелецьке НВК «ДНЗ-школа 1-2 ст.» Славутського р-ну Хмельницької обл.
  • Мазур Вікторія 9 кл. Білобожницької ЗОШ 1-3 ст.
  • Мазур Тетяна 8 кл. Флоринська ЗОШ1-3 ст. с.Флорино Бершадського р-ну Вінницької обл.
  • Мазуренко Анна
  • Мазурик Алла 7б кл. Іллінецька ЗОШ 1-3 ст. №1 Іллінський р-н Вінницької обл..
  • Мазурик Алла Красненківська ЗОШ 1-3 ст. Іллінський р-н Вінницької обл.
  • Макогон Ольга, вчитель початкових класів, Рубцівська ЗОШ І-ІІ ступенів Лиманської ОТГ, Донецької обл.
  • Макотченко Світлана вчитель Бахмутська ЗОШ №2 Донецька обл.
  • Мала Вікторія вчитель Білокузминівська ЗОШ 1-3 ст. Костянтинівський р-н Донецької обл.
  • Малина Єлізавета 7б кл. Нерубайського НВК «школа-гімназія» Біляївський р-н Одеської обл.
  • Малишенко Марія 10 кл. Русько-Лозівського НВК «ЗОШ 1-3 ст.- Дошкільний заклад» Дергачівської райради Харківської обл.
  • Мамаєва Юлія 9кл. Білицька ЗОШ1-3ст. №9 Добропілський р-н Донецької обл.
  • Мариньох Віталій
  • Мартюхіна Ольга 5б (9б) ЗЗСО 1-3 ст. «Художньо-естетична гімназія» м.Торецьк Донецької обл.
  • Мартинова Людмила ЗОШ №113 м. Одеса
  • Марченко Олександра 6 кл. ЗШ №23
  • Маслова Марія 5 кл. Білицька ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р-ну Донецької обл.
  • Матейчук Михайло 9 кл. ЗОШ 1-2 ст. с. Бедриківці Заліщицький р-н Тернопільської обл.
  • Махиня Олександр 9 кл. Лисянського НВК №1
  • Мельник Єлізавета Комишуватський НВК «ЗНЗ 1-2 ст. - ДНЗ»
  • Мельник Наталія
  • Мельник Ольга
  • Мельник Катерина 6 кл. Смілівський НВК Роменський р-н Сумської обл.
  • Мерефа Світлана
  • Мефодюк Ольга 6б кл. КЗ «НВО «ЗНЗ1-3 ст. №20» м.Кропивницький
  • Мишенська Юліана 6 кл.Тростянецької СЗШ 1-3 ст. №2
  • Молошник Микита 9 кл. НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» м. Жмеренка
  • Мороз Наталія Родинська ЗОШ 1-3 ст. №8 м.Покровськ Донецької
  • Мороз Аріанна 8 кл. КЗ Олександрівський ОК Ширяєвський р-н Од.
  • Мосолов Олександр 10 кл. Родинська ЗОШ 1-3 ст. №8 Покровської міськради Донецької обл.
  • Мостова Наталія вчитель Голосківська ЗОШ 1-2 ст. Кам'янець-Подільський р-н Хмельницької обл.
  • Мунтяну Анастасія 8б кл. Кремідівська ЗОШ 1-3 Ліманської р/р Одеської рбл.
  • Мураховська Світлана Першотравневий НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» Лиманський р-н Одеської обл.
  • Мусоріна Олександра 8а ЗОШ 1-3 ст. №6 м.Чернігів
  • Надолішна Альона «ЗОШ 1-3 ст. - дошкільний заклад» Дергачівський р-н Харківської обл.
  • Надольна Тома
  • Назарчук Олександра 10а кл. СЗШ №235 ім.В.Чорновола м.Київ
  • Нагорна Вікторія 7 кл. Жаданівська ЗОШ 1-3 ст.
  • Наконечна Надія
  • Наретя Олександр 8 кл. Довгалівська ЗОШ 1-2 ст. Балаклійської р/р Харківської обл.
  • Недолужко Лариса вчит. Ольгинська ЗОШ1-3 ст. Волноваський р-н Донецької обл.
  • Нестерець Віра
  • Нікітіна Катерина 2 курс Слов'янський педліцей
  • Нікітинська Світлана 9 кл. Новодофінівська ЗОШ 1-2 ст. Лиманський р-н Одеської обл.
  • Ніколаєва Наталія
  • Ніколаєва Неля Шевченківська ЗОШ №33 смт. Шевченко
  • Ніколайчук Катерина 10 кл. Зориківська ЗОШ 1-3 ст. Міловського р-ну Луганської обл.
  • Нікуліна Олександра 5 кл. Комишуватської ЗОШ 1-3 ст. Першотравневої райради
  • Новікова Анастасія 5 кл. Маріупольська гімназія №2
  • Овчарук Юлія 5 кл. Губелецьке НВК «ДНЗ-школа1-2 ст.» Славутс.
  • Огребчук Софія 8 кл. ЗОШ 1-3 ст. с Велика Осниця Маневицького р-ну Волинської обл.
  • Озерова Вікторія 5б кл. Лозівська ЗОШ1-3 ст. Харківська обл.
  • Олешко Богдан Русько-Лозівський НВК
  • Олійник Аліна
  • Оліфір Валерія 10 кл. Салатинський НВК Дергачівської райради Харківської обл.
  • Онищенко Євгеній 11 клас Кіровоградська обл
  • Очковська Анна 6 кл. ЗШ №23
  • Пагор Максим 5 кл. Чемеровецького НВК №2
  • Панкова Дарія 6а кл. КЗ «Полтавська ЗОШ 1-3ст. №34»
  • Пархоменко Галина Комишуватська ЗОШ 1-3 ст. Першотравневої райради Донецьк. обл.
  • Пашкевич Регина
  • Педенко Тетяна Новоселівська ЗОШ 1-3 ст. Подільський р-н Одеск.
  • Передерій Софія 87 кл. Білицька ЗОШ 1-3 ст. №8 Доброп. Донецької
  • Перець Дар'я 8а кл. Лозівська ЗОШ1-3 ст. Харківська обл.
  • Пилипенко Богдан 6а Маріупольської гімназії №2
  • Пилявська Анна 9 кл. Виноградський НВК Лисянський р-н Черкаської обл.
  • Підгайна Яна 8 кл. Новогусарівський НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ» Балаклавської район.ради Харківської обл.
  • Підгородецька Каріна 7 кл. Полчнське НВК Славутського р-ну Хмельницької обл.
  • Пічкур Таїсія 10а кл. Мельнице-Подільська ЗОШ 1-03 Тернопільс.
  • Піщак Дарина
  • Пляка Сергій
  • Побуцька Софія
  • Побуцька 10 а кл. Галицька ЗОШ 1-3 ст. №1 ім.Ярослава Осмомисла
  • Погребняк Микита 6б кл. Нікольської гімназії «Софія»
  • Полищук Галина
  • Поліщук Анастасія
  • Поліщук Анастасія 10 кл. Ладанська гімназія Прилуцький р-н Чернігівської обл.
  • Половнєв Данило 11 кл. «ЗОШ 1-3 ст. -дошк. заклад» Дергачівський р-н Харківської обл.
  • Полторак Валерія 8 кл. Білицька ЗОШ 1-3 ст. №8 Доброп. Донецької обл.
  • Полунян Катерина Половецька ЗОШ 1-3 ст.
  • Поп Софія 6 кл. Драбинівське НВК
  • Попа Анастасія 8а кл. Маріупольська ЗОШ №19
  • Попович Мирослава Мелекінська ЗОШ 1-3 ст. Мангушського р-ну Донецької обл.
  • Потапов Ростислав 8 кл. Петропалівська спеціалізована школа №2 Станично-Луганський р-н Донецької обл.
  • Поп'юк Денис
  • Пристинський Єгор 8 кл. КЗ Нижньотеплівська ЗОШ 1-3 ст. Станично-Луганського р-ну Луганської обл.
  • Присяжнюк Наталія 6 кл. ЗШ №23
  • Приходько Ганна ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»
  • Прокопенко Марія
  • Проколпенко Микола 6 кл. Білицька ЗОШ 1-3 ст. №8 Доброп. Донецької
  • Прокопенко Юрій 7 кл. Олександрівського ОК Ширяєвського р-ну Одеської обл.
  • Прологаєва Ксенія 9 кл. КЗ «Нижньотеплівстка ЗОШ 1-3 ст.» Станично-Луганського р-ну Луганської обл.
  • Прусов Ігор 10 кл. Теплівської НВК Стан.-Луган.р-н Луган. обл.
  • Пудовкиа Марія 9 кл. НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» м. Жмеренка Кіровоградської обл.
  • Пукас Діана 6 кл. ЗШ №23
  • Пустовіт Тетяна вчитель Тростянецької спецшколи 1-3ст. №1 Сумська обл.
  • Путенко Наталія
  • Путятін Данило Русько-Лозівський НВК
  • П'ята Семен 10 кл. Ярівська ЗОШ 1-3 ст.Лиманської міськ ради Донецької обл.
  • Радько Ольга
  • Ратушна Вероніка 3 курс Слав'янський педліцей
  • Рєва Анна
  • Реведичук Галина
  • Red Rosa
  • Репотин Святослав 7 кл. Новодофінівська ЗОШ 1-3 ст. Лиманський р-н Одеської обл.
  • Рєутова Юлія 8 кл.
  • Рожанська Олеся 6б кл. Чортківська ЗОШ 1-3 ст. №6
  • Розумій Людмила 10 кл. Новоорхівська ЗОШ 1-3 ст. ім.. О.Г.Лелеченка Лубенський р-н Полтавська обл.
  • Романенко Юлія 9 кл. Морозівська ЗОШ 1-3 ст. Бадаклійської райради Харківської обл.
  • Романова Ольга
  • Рубан Іванна 7 кл. Зориківської ЗОШ 1-3 ст. Міловський р-н Луганської обл.
  • Руденко Данил 11 кл. Біловодського опорного закладу ЗСО смт. Біловодськ Луганської обл.
  • Руденко Єлізавета
  • Рудик Ганна НВК Росошанська ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ «Сонечко» РОсошанського ОТГ Липовецький р-н Вінницька обл.
  • Рухленко Єлізавета 1 курс філфак ДДПУ укр. - анг. відділення
  • Руцінський Дмитро 6 кл. ЗШ №23
  • Рябенька Катерина 10 кл. Роменська ЗОШ 1-3 №11 Сумської обл.
  • Рябоконь Віталій 10 кл. Литвинський ЗЗСО 1-3 ст. Біловодський р-н Луганської обл.
  • Сабада Ірина 9 кл. Гусинської ЗОШ 1-3 ст. Куп'янського р-ну Харк.
  • Савчук Галина м.Краматорськ Донецька обл.
  • Саєнко Олена Краматорська ЗОШ 1-3 ст. №4
  • Саєцький Денис 9 кл. НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» Жмеренка Кіровоградської обл.
  • Салієнко Тетяна
  • Самойленко Тетяна вчит. ЗОШ 1-3 ст. №20 ВЦА Торецьк Донецьк.
  • Самсонюк Людмила КЗ ЗОШ 1-3 №15 м. Маріуполь
  • Samsung
  • Салтовський Андрій 10 кл. Веселівська ЗОШ 1-3 ст. Балаклайський р-н Харківська обл.
  • Самофалова Анастасія 9а кл. ЗОШ-2 м. Покровськ Донецької обл.
  • Санатарчук Марія 9а кл. ЗОШ 1-3 ст. №64 м. Маріуполь
  • Сандуляк Олександр 9 кл. Олександрівської СЗШ 1-3 ст. Тростянецького р-ну Вінницької обл.
  • Саханович Валерія 10а кл. СЗШ №235 ім. В.Чорновола м.Київ
  • Семйонова Людмила ЗОШ 1-3 ст. с.Старопілля філія ОЗНВК «Колківська ЗОШ 1-3 - ліцей»
  • Семенко Антін ЗОШ №69
  • Сербо Сергій
  • Сендецький Дмитро
  • Сергеєва Вероніка 8 кл. Петропавлівська спеціалізована школа №» Станично-Луганський р-н Донецької обл. Сергієнко Влад
  • Сергієнко Юлія вчитель Іванківське ЗФКЗ «Соколівське НВО», Кіровоградська обл.
  • Середа Валерія 10а кл. ЗОШ 1-3 ст. №7 м.Переяслав - Хмельницьк.
  • Сичов Євген 11 кл. КЗ Олександрівського ОК Ширяєвський р-н Одеської обл.
  • Сівак Юрій 7ткл. Вишнівська Зош 1-3 ст. Балаклійський р-н Харківська обл.
  • Сіндєєв Микита 9 кл. Маріупольська ЗОШ 1-3 ст. №20
  • Скибіцька Аліна 6кл. Міцівецька ЗОШ1-2 ст. Дунаєвецький р-н
  • Скорік Анна
  • Скрипник Юлія 5а кл. НВК «Школа-гімназія» №1 м.Торецьк Донецької області.
  • Слотюк Марія 6 кл. ЗШ №23
  • Смаглюк Марія 7в НВО ЗНЗ 1-3 ст. №20 - дитячий юнацький центр «Сузір'я» Кіровоградської міськради Кіровоградської обл.
  • Снисаренко Вікторія
  • Соловей Ірина вчитель Олександрівської ЗОШ1-3ст. Приазовського р-ну Запорізької обл.
  • Сологуб Тетяна вчитель Катеринівська ЗОШ 1-3 ст. Іллінівської сільради Калинівського р-ну Донецької обл.
  • Соломатіні Аріна 9 кл. ЗЗСО 1-3 ст. «Художньо-естетична гімназія м. Торецьк Донецької обл.
  • Сорокіна Даря 9а кл. НВК «Гімназія - школа №27» м.Маріуполь
  • Ставнича Ірина с.Білобожниця Чортківського р-ну Терноп. обл.
  • Стадник Мар'яна 6 кл. ЗШ №23
  • Стайловська Марія 5а школа №64 м. Маріуполь Донецької обл.
  • Станєва Юлія 7 кл. Цебриківської ЗОШ 1-3 ст. Великомихайлівського р-ну Одеської обл.
  • Стасюк Тетяна
  • Стельмах Майя Міцівецька ЗОШ 1-3 ст. Дунаєвецької сільради
  • Стельмах Наталія Велика Димерка Броварський р-н Київської обл.
  • Стефанішин Павло
  • Стоянова Марія 9а кл. школа №43 м.Одеса
  • Стукало Аліна 9а кл. ЗОШ-2 м.Покровськ
  • Судак Антон 6 кл. Білицька ЗОШ 1-3 ст. №8 Доброп. Донецької
  • Сухаревська Олеся Теплівське НВК Станично-Луган.р-н Луган.
  • Танцюра Євгенія
  • Тараненко Альона 7 кл. Ялтинська ЗОШ1-3 ст. Мангушський р-н Донецької обл.
  • Тарасенко Дар'я
  • Тарасова Олена Гусинська ЗОШ 1-3 ст. Куп'янського р-ну Харківської обл.
  • Татенко Тетяна
  • Телевний Роман 11ткл. Роменської ЗОШ1-3 ст. №11 Сумської обл.
  • Тельнов Артем 9 кл. Українська ЗОШ 1-3 ст. №13 Селізовської міськради Донецької обл.
  • Тесля Ірина 8а кл. Маріупольська гімназія №2
  • Терсеная Анастасія
  • Тимоффеєва Галина Цукринська філія Селідовської ЗОШ 1-3 с. №6
  • Тимочко Арсен
  • Тимошина Катерина 10 кл. Шепетівського НВК «ЗОШ 1-3 ст. - гімназія» Хмельницька обл.
  • Титаренко Альона
  • Тишко Ксенія 7 кл. Олександрівського ОК Ширяєвський р-н Одес.
  • Тищенко Кіра 5а кл. Маріупольська гімназія №2
  • Тіліжинська Наталія ЗЗСО 1-3 ст. №2 м. Торецьк
  • Тіхонов Сергій 9 кл. Іванівська ЗФКЗ «Соколовське НВО» Кіровоградської обл.
  • Тітор Діма 8 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Доброп.Донецької
  • Тішин Артем 5 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р-ну Донецької обл.
  • Ткаченко Анастасія 7а кл. Великодальницької ЗОШ 1-3 ст.№2 Біояєвський р-н Одеської обл.
  • Ткаченко Валерія 10б кл. Маріупольська гімназія №2
  • Ткаченко Єлізавета 11 кл. КЗ Олександрівський ОК Ширяєвського р-ну Одеської обл.
  • Ткаченко Лілія Рубці Ведь 1'
  • Томілович Стефанія Свидівська ЗОШ 1-3 ст. Чортківського р-ну Терноп. обл.
  • Томчук Діана 8 кл. Поляхівське НВК «ЗОШ 1-3 ст. - колегіум» Теофіпольського р-ну Хмельницької обл.
  • Топольницька Христина
  • Тоткало Світлана вчитель Цукуринської філії Селідовської ЗОШ №6 Селідовської міськради Донецької обл.
  • Трайтека Микита 9 кл. НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ліцей» м. Жмеренка Вінницької обл.
  • Тригорло Артем
  • Триполко Катерина
  • Трискиба Олена Костянтинівська ЗОШ 1-3 ст. №16 Донецька обл.
  • Трохимчук Ольга 6 кл. ЗШ №23
  • Трухмаєв Данило 9а кл. НВК «Гімназія-школа» №27 м. Маріуполь Донецької обл.
  • Туліветрова Наталія
  • Турчак Яна 7 кл. ЗЗСО 1-3 ст. №21 м.Торецьк Донецької обл..
  • Тутова Дар'я 9 кл. Сенківська ЗОШ 1-3 ст. Куп'янської райради Харківської обл.
  • Українець Ольга
  • Уманець Катерина 6 кл. ЗШ №23
  • Уманець Маргарита Лисянський НВК №1
  • Фегер Валентина
  • Федченко Лариса Помічнянська ЗОШ 1-3 ст.№3 Добровеличківського р-ну Кіровоградської обл..
  • Філіпченко Ірина 6 кл. ЗШ №23
  • Філіп'юк І.
  • Філіп'юк Лариса вчитель СШ №46 м. Маріуполь
  • Фомічова Валерія
  • Фірман Ольга
  • Харчук Юлія ЗОШ 1-2 ст. с. Матейки Маневицького р-ну Волинськ.
  • Хацько Роман 5 кл. Білицької ЗОШ 1-3 ст. №8 Добропільського р- ну Донецької обл.
  • Хвисюк Валентина ЗЗСО 1-3 ст. с.Боровичі Маневицького р-ну Волинської обл.
  • Хворостова Оксана вчитель Лозівської ЗОШ1-3 ст. Харківської обл.
  • Хідченко Катерина 7б кл. Нікольської гімназії «Софія»
  • Хома С.О. вчитель Івано-Франківська ЗОШ №7
  • Хохлов Юрій 9а НВК «ЗОШ 1-3 - ліцей» м. Жмеренка
  • Худякова Поліна 5а кл. Нікольська гімназія «Софія»
  • Ціліх Ірина 10 кл. Костянтинівська ЗОШ 1-3 ст. №16 Донецької
  • Цірулік Олена
  • Чайчук Світлана Косівська ЗОШ 1-3 ст. Шепетівський р-н Хмельницької обл.
  • Чечанідзе Наталія
  • Чернат Оксана 2курс Слов'янський педліцей
  • Черненко Катерина
  • Черніченко Анастасія
  • Черкащенко Ірина директор ЗОШ 1-3 №20 ВЦА м.Торецьк Донцьк.
  • Чирко Карина
  • Чечель Оксана Миколаєвське НВК Костянтинівського р-у Донецької обл.
  • Чижевська Галина
  • Чмир Віта 10 а кл. Галицька ЗОШ 1-3 ст. №1 ім. Ярослава Осмомисла
  • Чоботарь Віктор Комарівського НВК:ЗОШ1-2-ДНЗ Вінницький р-н Вінницької обл.
  • Чорная Ліза
  • Чухновський Єгор 7 кл. ЗЗСО 1-3 ст. №16 ВЦА м.Торецьк
  • Шакіна Олена 10 кл. Слобожанський НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ» Балаклійський р-н Харківської обл.
  • Шаламай Дмитро
  • Шалика Дмитро 8а кл. Маріупольська гімназія №2
  • Шамрай Анастасія
  • Шапенко Анастасія 9 кл. КЗ «Земнаерська ЗОШ 1-3 ст. Нікольської р/р Донецької обл.»
  • Шаповалова Віра
  • Шарнило Сергій 9 кл. Почаївська ЗОШ 1-3 ст. Гребінківського р-ну Полтавської обл.
  • Шафорост Марина
  • Швець Вероніка 9а кл. ОЗЗСО ім. І.Франка с. Ралівка
  • Швець Вікторія ЗОШ №12 м.Покровськ
  • Шевченко Тетяна с.Липівка Макарівський р-н Київської обл.
  • Шевчук Євгенія 8 кл. Комарівського НВК:ЗОШ1-2-ДНЗ Вінницький р-н Вінницька обл.
  • Шекетера Тетяна НВК Росошанська ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ «Сонечко» Росошанського ОТГ Липовецькмй р-н Вінницької обл.
  • Шемчук Ірина
  • Шемонаєва Марина вчитель ЗЗСО 1-3 ст. №16 ВЦА м.Торецьк Дон.
  • Шерипенко Єлізавета 12 р. м.Київ тел.099-086-037-04
  • Шефер Поліна 7 кл.
  • Шилова Олена ЗЗСО №14 м. Білозерське
  • Шиманська Юлія Костянтинівська ЗОШ 1-3 ст. №16 Донецька обл.
  • Шипка Наталія 8 кл. Жирівська ЗОШ 1-2 ст.
  • Шиян Юрій 8 кл. Олександрівська ЗСШ 1-3 ст. с. Олександрівка Тростянецького р-ну Вінницької обл.
  • Шиян Юлія 8 кл.
  • Щишко Анастасія 9б ЗОШ №2 Покровської міськради Донецької обл.
  • Шистко Лариса НВК «Гімназія - ЗОШ 1-3 ст.» м. Костянтинівка Донецької обл.
  • Шмаділо Інна
  • Шмикова Ірина Білозерський ЗЗСО №14 Добропільської міськради Донецької обл.
  • Шнипко Дарина 8 кл. Торського НВК Лиманський р-н Донецької
  • Шнурко Артем 10 кл. Черкаська ЗОШ 1-3 ст. Слов'нський р-н Дон.
  • Шовкун Вікторія ЗОШ №3 м. Покровськ Донецької обл.
  • Шпора Надія 7 кл. ЗЗСО 1-3 ст. м.Торецьк Донецької обл.
  • Шпора Тетяна 7 кл. ЗЗСО 1-3 ст. м.Торецьк Донецької обл.
  • Шульга Дмитро 9а КЗ «Ширяєвський ОК №1» смт. Ширяве Одеської обл.
  • Шульга Світлана
  • Шульган Павлина
  • Шурда Валерія 8 кл. Ялтинська ЗОШ №1
  • Шурда Марина
  • ШушаковаМарія 6 кл. Маріупольська ЗОШ 1-3 ст. №64
  • Щекатунова Н.А. вчитель Теплівський НВК
  • Щекатунова Дарина 8 кл. Теплівський НВК Стан.-Луг.р-н Луган.
  • Юдаєва Карина 7 кл. Петрівська ЗОШ 1-2 ст. Куп'янський р-н Харківської обл.
  • Щебетун Віктор Хмелівський НВК Роменського р-ну Хмельницької
  • Юркова Оксана Долинська ЗОШ 1-3 ст.
  • Юр'єва М. 8 кл. Костянтинівська ЗОШ 1-3 ст. Донецької обл..
  • Яворська Олеся 9 а кл. Новоушицьке НВК «ЗОШ 1-3 ст. №1 - гімназія» смт. Нова Ушиця Хмельн. обл.
  • Яінковська Ольга 9 кл. Кам'янська ЗОШ 1-3 ст. Біляївського р-ну Одеської обл.
  • Якимів Юлія 11б кл. Дублянської ЗОШ1-3 ст. ім. А. Жаловаги Жовківський р-н Львівської обл.
  • Якимчук Юлія ЗЗСО №235
  • Якобчук Наталія 9 кл.Іршивського НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ» Старокостянтинівсьного р-ну Хмельницької обл.
  • Янкова Валерія 11 кл. Біловодська ОЗЗСО смт. Біловодськ Луганс.
  • Яковенко Жанна
  • Ярема Надія 10 кл. с.Горожанка Монастирського р-ну Тернопільської обл.
  • Ятчишина Ірина 9 кл. Кременецька ЗОШ1-3ст. Кременецький р-н Тенопілської обл.

Учасники - колективи

- Липовецька ЗОШ 1-3ст. №2

- Команда учнів 8-10 кл. Харківської ЗОШ 1-3 ст. №36

- «Обереги» - команда Калениківської ЗОШ 1-03 ст. Решетилівської райради Полтавської обл.

- Учні 10 класу Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» 1-3 ст. Ніженського р-ну Чернігівської обл.

- Учні 5 кл. Торчиновецької ЗОСШ 1-2 ст. Старосамбірського р-ну Львівської обл.

- Учні 6 кл. Бажан Валерія, Влас Денис, Яценко Ярослав ЗЗСО 1-3 ст. №20 м. Торецьк Донецької обл.

- Учні Новомиколаївської ЗОШ 1-2 ст. Черкаської с/р Слов'янського р-ну

Донецької обл.: Косторіченко Т. 6 кл., Мінакова К. 5 кл., Алаєва Д. 8 кл.

- Учні ЗЗСО 1-3 ст. №20 ВЦА м. Торецька Донцької обл..: Фесенко В., Ваз'янов В., Мороз І., Жарюк Д., Рєппа Є.

- Учні Бахмутської ЗОШ 1-3 ст. №18 ім.Чернявського: Лінник Ю.,Кузнєцова К., Антонюк К.

- Учні 9 кл. Дибщенська ЗОШ 1-3 ст. Козівського р-ну Тернопільської обл.: Солярчик М., Горохівська І., Білик Д., Чижевський О.

- Учні 10 кл. Міловська ЗОШ 1-3 ст. Міловський р-н Луганської обл.: Рукавіцин К., Андрєєв І.

- Учні 6б кл. Донецька ЗОШ 1-3 ст. №2 Балаклійський р-н Харківської обл.

- Учні (команда) 9 кл. ЗОШ 1-3 ст. №17 м. Маріуполь керівник Зайцева І.В.

- Учні 7а кл. Полтавської гімназії №21: ДанченкоД., Осіпова К., Авраменко А.

- Учні 9 кл. Мішанецького НВК «ЗОШ 1-3 ст. - ДНЗ» Старосинявський р-н Хмельницької обл. :Кравчук М., Журавель С., Ликов Є., Лисюк А.

- Успенівська ЗОШ 1-3 ст.