3-й ТУР
Введіть підзаголовок тут

                  УМОВИ ТРЕТЬОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ

- Третій тур марафону відбувається за особистої присутності суто індивідуально в інтерактивному режимі (командні переможці згідно із умовами квесту участі в третьому турі не беруть)

- третій тур проходить на терені Національного заповідника «Могила Тараса Шевченка» (м. Канів Черкаської обл.)

- учасники третього туру повинні зареєструватися у фойє музею (зареєстровані до участі мають право безкоштовного входу до залів музею, решта супроводжуючих, уболівальників проходять до музею на загальних підставах).

- учасник третього туру повинен запропонувати увазі членів журі свій улюблений вірш Тараса Шевченка, уривок з поеми або прози і прочитати його напам'ять (за тривалістю часу він не повинен перебільшувати 2 хвилин) у тій частині музейної експозиції, яка пов'язана з цим твором, та якомога ширше прокоментувати цей зв'язок за допомогою наявних у залі експонатів.

- журі визначає найкращі виступи і, відповідно, переможців квест-марафону 2018 року - перше, друге, третє місця.

- переможці третього туру нагороджуються ДИПЛОМОМ переможця, грошовою винагородою та книжками.

Регламент проведення третього туру 26 травня в м. Каневі

- 10.45 - 11.00 год. - прибуття до Канева на Чернечу гору журі квест-марафону і делегації Фонду Т. Шевченка з Києва

- 11.00 год. - 12.00 год. - проведення щорічних заходів Фонду Т.Шевченка на могилі Тараса Шевченка, а саме: звіт про проведену роботу та нагородження міжнародною відзнакою Фонду «В своїй хата своя й правда, і сила, і воля» цьогорічних лауреатів.

- 12.00 - 12.30 год. - реєстрація учасників квесту, ознайомлення їх з порядком проведення конкурсу, представлення членів журі (у фойє музею)

- 12.30 -14.30 год. - третій тур

- 14.30 - 15.15 год. - перерва для наради журі; для учасників конкурсу - поминальне частування на території Заповідника.

- 15.15 год. - нагородження переможців третього та другого турів (відповідно дипломами і свідоцтвами)

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ТРЕТЬОГО ТУРУ!

Дорога до м. Канева учасниками третього туру квесту оплачується самостійно.

Для тих, хто бажає приїхати до Канева напередодні 26 травня, можливе централізоване поселення за сприяння дирекції Національного заповідника, про що необхідно зазначити при електронній реєстрації (вартість однієї доби в межах 130 грн. на одну особу).

Для тих, хто їхатиме з Києва, є можливість приєднатися до загальної делегації Фонду Т. Шевченка, про це необхідно зазначити при електронній реєстрації, адже кількість місць в автобусі обмежена. Діти до 14 років можуть їхати в цьому автобусі у супроводі однієї людини, про що також необхідно повідомити при реєстрації.

Відправлення автобуса з Києва о 7.45 год. (після покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку) від центрального входу до парку Тараса Шевченка напроти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 64). В дорогу бажано взяти воду та бутерброд: зупинок для сніданку не передбачається.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ МОЖУТЬ ЗАЗНАВАТИ ЗМІН: ПРОХАННЯ ВІДСТЕЖУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПІСЛЯ 20 ТРАВНЯ 


УВАГА! ЗМІНИ: автобус відправлятиметься від автостанції "ВИДУБИЧІ" (метро "Видубичі"), вихід з боку останнього вагона поїзда, на передньому склі автобуса буде табличка з написом - "ШЕВЧЕНКО-КВЕСТ". Відправлення о 7.45 год. Будемо зустрічати на виході з метро. Зв'язок за контактними телефонами.

Поселення в готелі «ЗАМОК РОДА», - вул. Воровського,10 (3 хвилини від Канівської  автостанції). Місця в готелі заброньовані на ім'я генерального директора Канівського заповідника Піняка Мар'яна Володимировича. При поселенні в готель маєте цю інформацію сказати. Телефонувати до готелю попередньо не потрібно. 

 Тел. готелю: 098 677 72 92. Вартість проживання - 150 грн./доба.

УВАГА - треба мати документи на дітей.

Всім, хто записався на автобус від Києва ( і не мав відмови), бажано подзвонити і підтвердити свій приїзд до автобуса. 

Контактні телефони: 068 631 94 01, 067 472 34 20, 050 387 01 26


26 травня, в суботу, 2018 р., напередодні Святої Трійці, відбулися знамениті події на території Канівського заповідника на Чернечій горі, біля Могили Провідника української нації, Тараса Шевченка

ПОДІЯ ПЕРША. Було оголошено лауреатів Всеукраїнського фонду Т.Г.Шевченка

«В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».

Дипломи лауреатів вручила президент Фонду, праправнука Тараса Шевченка по сестрі Катерині - Людмила Красицька.

Лауреатами Фонду Тараса Шевченка 2018 року стали:

Даля Грибаускайте, Президент Республіки Литва. Відзначена за неоціненний вагомий братній внесок у розбудову, захист та утвердження Української держави, зокрема, за активну сталу підтримку України на міжнародному рівні та всебічну допомогу українському народові на його шляху у відстоюванні права на незалежність у колі рівноправних європейських країн.

Дмитро Малаков, відомий краєзнавець, дослідник маловідомих сторінок української культури та мистецтва, автор численних наукових та краєзнавчих монографій, розвідок (понад 700 публікацій), активний поширювач в теле- і радіопередачах втрачених сторінок української культури. Нагороджений за багаторічну подвижницьку працю на терені відновлення національної історичної пам'яті українців.

Валерій Бабич , відомий український економіст, політичний діяч, депутат Верховної Ради України 2 - 3 скликань, фундатор Акціонерної групи «Українська фінансова група». Нагороджений за багаторічну благодійну діяльність, зокрема, активну участь у відновленні українських храмів, підтримку громадських соціальних проектів та діячів української культури і мистецтва, в т.ч. Фонду Т.Г. Шевченка (видавничої діяльності, наукових студентських і шевченківських конференцій тощо).

ПОДІЯ ДРУГА. Відбувся ІІІ-й тур квест-марафону «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?» Вітаємо всіх його учасників! Кожен став переможцем на ниві нового знання, нового досвіду, отримання прекрасних вражень від перебування на святій землі.

ДИПЛОМИ ПЕРЕМОЖЦІВ КВЕСТ-МАРАФОНУ ОТРИМАЛИ:

ПЕРШЕ МІСЦЕ - Рухленко Єлизавета

ДРУГЕ МІСЦЕ - Воробець Єлизавета, Наконечна Надія

ТРЕТЄ МІСЦЕ - Топольницька Христина, Чоботар Віктор


Від ЖУРІ оголошено особливу відзнаку і вручено відповідні дипломи

таким учасникам квесту:

Бердник Олена

Іщенко Анна

Криворучко Роман

Лук'янов Єгор

Лук'янченко Лариса

Савчук Галина

Снісаренко Єва

Усім учасникам квест-марафону були подаровані книги, бажаючі отримали автографи від авторів, у книгах були поставлені печатки Канівського заповідника на згадку про перебування в цьому святому місці.