3-й ТУР
Введіть підзаголовок тут

                  УМОВИ ТРЕТЬОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ

- Третій тур марафону відбувається за особистої присутності суто індивідуально в інтерактивному режимі (командні переможці згідно із умовами квесту участі в третьому турі не беруть)

- третій тур проходить на терені Національного заповідника «Могила Тараса Шевченка» (м. Канів Черкаської обл.)

- учасники третього туру повинні зареєструватися у фойє музею (зареєстровані до участі мають право безкоштовного входу до залів музею, решта супроводжуючих, уболівальників проходять до музею на загальних підставах).

- учасник третього туру повинен запропонувати увазі членів журі свій улюблений вірш Тараса Шевченка, уривок з поеми або прози і прочитати його напам'ять (за тривалістю часу він не повинен перебільшувати 2 хвилин) у тій частині музейної експозиції, яка пов'язана з цим твором, та якомога ширше прокоментувати цей зв'язок за допомогою наявних у залі експонатів.

- журі визначає найкращі виступи і, відповідно, переможців квест-марафону 2018 року - перше, друге, третє місця.

- переможці третього туру нагороджуються ДИПЛОМОМ переможця, грошовою винагородою та книжками.

Регламент проведення третього туру 26 травня в м. Каневі

- 10.45 - 11.00 год. - прибуття до Канева на Чернечу гору журі квест-марафону і делегації Фонду Т. Шевченка з Києва

- 11.00 год. - 12.00 год. - проведення щорічних заходів Фонду Т.Шевченка на могилі Тараса Шевченка, а саме: звіт про проведену роботу та нагородження міжнародною відзнакою Фонду «В своїй хата своя й правда, і сила, і воля» цьогорічних лауреатів.

- 12.00 - 12.30 год. - реєстрація учасників квесту, ознайомлення їх з порядком проведення конкурсу, представлення членів журі (у фойє музею)

- 12.30 -14.30 год. - третій тур

- 14.30 - 15.15 год. - перерва для наради журі; для учасників конкурсу - поминальне частування на території Заповідника.

- 15.15 год. - нагородження переможців третього та другого турів (відповідно дипломами і свідоцтвами)

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ТРЕТЬОГО ТУРУ!

Дорога до м. Канева учасниками третього туру квесту оплачується самостійно.

Для тих, хто бажає приїхати до Канева напередодні 26 травня, можливе централізоване поселення за сприяння дирекції Національного заповідника, про що необхідно зазначити при електронній реєстрації (вартість однієї доби в межах 130 грн. на одну особу).

Для тих, хто їхатиме з Києва, є можливість приєднатися до загальної делегації Фонду Т. Шевченка, про це необхідно зазначити при електронній реєстрації, адже кількість місць в автобусі обмежена. Діти до 14 років можуть їхати в цьому автобусі у супроводі однієї людини, про що також необхідно повідомити при реєстрації.

Відправлення автобуса з Києва о 7.45 год. (після покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку) від центрального входу до парку Тараса Шевченка напроти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 64). В дорогу бажано взяти воду та бутерброд: зупинок для сніданку не передбачається.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ МОЖУТЬ ЗАЗНАВАТИ ЗМІН: ПРОХАННЯ ВІДСТЕЖУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПІСЛЯ 20 ТРАВНЯ