2-й Тур
Введіть підзаголовок тут


УМОВИ ДРУГОГО ТУРУ КВЕСТУ:

- Учасникам другого туру пропонується відповісти на 20 питань.

- Термін подання відповідей - не пізніше 30 квітня.

- Відповіді подаються в електронному вигляді у форматі Word або друком безпосередньо в листі. Можна також Укрпоштою за вказаною на сайті адресою зі штемпелем не пізніше 30 квітня.

- У роботі мають бути обов'язково вказані прізвище та ім'я. У поштовому відправленні також адреса відправника та контактний телефон.

- Відповіді мають бути конкретними, стислими, по суті питання.

- Переможцями вважатимуться ті, хто дав правильні відповіді на 90% питань (тобто на 18 питань).

- Неточні або неповні (часткові) відповіді втрачатимуть 0,5 бала.

- Скопійовані та розтиражовані роботи зніматимуться з розгляду.

- Переможці другого туру, які не братимуть участі в третьому турі або не стануть переможцями третього туру, отримують СВІДОЦТВО.

- Оголошення переможців другого туру відбудеться до 10 травня.

- Для участі в другому турі квесту необхідно сплатити організаційний внесок в сумі 40 грн. на платіжну картку Приватбанку за № 5168 7573 3237 9579.

ПИТАННЯ ДРУГОГО ТУРУ

1. Які речі було вилучено у Т.Шевченка під час арешту 1847 року? І куди було їх передано?

2. Які зміни вніс П. Куліш у свою копію з рисунка Т. Шевченка «Гайдамака Галайда»?

3. Хто відкрив таємницю присвяти вірша Т. Шевченка «Г.З.»?

4. Які дерева згадує Т. Шевченко в своїх поезіях?

5. Чиї спогади становлять єдине джерело про час перебування Т. Шевченка на навчанні у майстра В. Ширяєва?

6.В який період свого життя та за яких обставин Т. Шевченко познайомився з твором видатного церковного діяча Димитрія Ростовського «Книга житія святих»? У якому творі він про це розповідає?

7.Назва першої поштової станції на теренах тогочасної Україні, через яку неодноразово проїздив Тарас Шевченко трактом Москва-Київ і в якому творі він згадує про неї?

8.Перший ілюстратор повістей Т. Шевченка «Прогулка с удовольствием и не без морали» та «Капитанша».

9.Зріст Т.Шевченка, визначений при зарахуванні його до 3-ї роти 5-го батальйону в Орській фортеці.

10.Хто з оточення Т. Шевченка першим почав клопотати перед lll відділом про повернення поетові речей, відібраних при арешті 1847 року? 

11. В якому творі Т. Шевченко згадує Вашингтона і в якому контексті?

12.Де поховано близького друга Т. Шевченка Івана Сошенка?

13.Хто в Києві взяв Т. Шевченка на поруки в свій будинок при арешті 1859 року? На якій вулиці стояв його будинок?

14.Який вірш, написаний Шевченком 1844 р., поширювався в списках та був надрукований 1857 р. під не Шевченковою назвою «Пустка». Кому його присвячено?

15.Якого вірша Шевченко присвятив вродливій українці, дочці священика з Поділля, Крупицькій, яку зустрів на вечорі в Медико-хірургічній академії в Петербурзі 1859 р.

16.Дружина кого з добрих друзів періоду заслання Т. Шевченка виконала низку офортів з деяких малюнків Шевченка?

17.В яких поетичних творах Шевченка згадується знамените містечко Берестечко?

18.Коли і де Шевченко познайомився із вперше виданою в Галичині народною українською мовою книгою «Русалка Дністровая»?

19.Який підручник для навчання в недільних школах України уклав Т. Шевченко?

20. З ким 1843 р. Т.Шевченко вперше після свого звільнення з кріпацтва виїхав з Петербурга до України?

ЩИРО ЗИЧИМО ПЕРЕМОГ! 



                        Шановні учасники другого туру квест-марафону!

Вітаємо всіх вас із подоланням другого етапу, працюючи над яким вам пощастило дізнатися чимало нового як про самого Кобзаря, так і про його оточення та епоху. І це є головною нагородою за вашу цікавість до квесту та проведену пошукову творчу роботу. Щиро дякуємо всім вам за це, бо, незалежно від результатів, ви вповні заслуговуєте на таку подяку. Також дуже сподіваємося, що ви ще не один рік братимете участь в цьому квест-марафоні, досягаючи все кращих результатів.

Оцінка ж ваших праць здійснювалась відповідно до оголошених умов. І, попри те, що не всім вдалося взяти високу планку вимог квесту, маємо зазначити: отримані вами в змаганні знання далеко випереджають обізнаність з творчістю та життям Тараса Шевченка багатьох українців, у тому числі і його палких шанувальників. А це, на жаль, не додає нашому суспільству сил у відстоюванні як власних національних інтересів, так і в захисті самого Шевченка від усіляких підступних неправдивих інсинуацій з давньою і наполегливою метою - принизити, розхитати саме українство, українську державу, підірвати віру у її майбутнє, основи якого та одвічні орієнтири його поступу заклав наш Кобзар.

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДРУГОГО ТУРУ

1. 6 портфелів, пакет з малюнками й нотатками; шкатулку з пензлями, олівцями, старовинними монетами; 3 пістолети, передано до С.-Петербурга в ІІІ відділ.

2. Вираз обличчя та такі деталі: замість рушниці на плечі - коса, в руці замість «свяченого» - казанок; на другому плані прикмети хуторянського життя - український пейзаж із видом на село, церква, вітряк тощо.

3. Письменниця Шагінян Маріетта науково обґрунтувала здогадки в монографії «Шевченко»

4. Верба, дуб, явір, ялина, черешня, вишня, кедр, платан, яблуня, груша, тополя, ясен, смоква.

5. Художника Зайцева Івана Кіндратовича.

6. У дитинстві - поема «Гайдамаки»: «Бувало в неділю, закривши Мінею,/ По чарці з сусідом випивши тієї,/ Батько діда просить, щоб той розказав / Про Коліївщину, як колись бувало».

7. Станція Есмань, у повісті «Капітанша».

8. Михайло Дерегус 1956 р., Київ.

9. 2 аршини 5 вершків (164, 46 см.).

10. Командир 5-го лінійного батальйону Мєшков за поданням поручика Германа Почешева

11. Поема «Юродивий» - критика тогочасного українського суспільства та пророчий оптимізм республіканської незалежності: «О роде суєтний, проклятий,/ Коли ти видохнеш? Коли/ Ми дождемося Вашингтона/ З новим і праведним законом?/ А діждемось-таки колись».

12. Місто Корсунь.

13. Священик Юхим Георгійович Ботвиновський, який жив на вул. Георгіївській.

14. «Заворожи мене, волхве...», М. Щепкіну.

15. N.N. «Така, як ти колись, лілея...».

16. Дружина Олексія Івановича Бутакова Ольга Миколаївна Бутакова.

17. Містерія «Великий льох», вірш «Ой чого ти почорніло...».

18. Наприкінці серпня 1843 р. в маєтку Березань поміщика П. Лукашевича.

19. «Букварь южнорусский».

20. З Євгеном Гребінкою та його сестрою Людмилою.


ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ 2018 р.

«ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»

1. Абрамова Юлія 9 кл. НВО «Перша Білоцерківська школа-гімназія 1ст.»

2. Андрющенко Данило 11кл. ЗОШ №2 м.Покровськ Донецька обл.

3. Антоняк Соломія СЗШ № 97 м. Львів

4. Арабаджі Станіслава 6б кл. Маріупольська гімназія №2

5. Асєєв Павло 6б кл. Маріупольська гімназія №2

6. Аскользін Дмитро 9 кл. Дмитрівська ЗОШ 1-3 ст. Слов'янської р/р Дон.

7. Бабкін Максим 9б кл. Васильківська ЗОШ 1-3 ст. №2

8. Балера Анастасія 9 кл. Міловська ЗОШ 1-3ст. Балаклійськ.р/н Харк.обл.

9. Баранчук Оксана ЗШ 1-03ст. №7 ім. О.С.Пушкіна м.Кропивницький

10. Бердник Олена 8 кл. Комишуватська ЗОШ 1-3ст. Мангушський р-н Донецької обл.

11. Білокрила Наталія Таужненська ЗОШ 1-3 ст. Гайворонівського р-ну Кіровоградської обл.

12. Боаге Олена 8 кл.КЗ «Олександрівський ОК» Ширяївський р-н Одеська обл.

13. Бобришова Тетяна Костянтинівська СЗОШ 1-3ст. №6 Донецька обл.

14. Богомольна Анастасія 9а КЗ «Долинська ЗОШ 1-3ст.№4» Долинський р-н Кіровоградської обл.

15. Бондаренко Ірина 6 кл. Великодольницький НВК «Школа-гімназія» Біляївський р-н Одеська обл.

16. Бондарчук Тетяна 10 кл. Немиринецька ЗОШ 1-3ст. Старокостянтинівської р/н Хмельницької обл.

17. Бордюг Олена

18. Брусенцева Валерія 8 кл. Пересічанське НВК «ЗОШ 1-3ст.-ДЗ» Дергачівський р-н Харківська обл.

19. Будика Олена 9 кл. Урзуфська ЗОШ

20. Будь Лілія 8 кл. ЗОШ 1-3ст. ім. Героя України А.Снітка смт Маневичі

21. Валігура Оксана

22. Василенко Діана 9 кл. Зеленокуриловецька ЗОШ 1-3ст. Новоушицького р-ну Хмельницької обл.

23. Василюк Анастасія 8 кл. Губелецького НВК «ДНЗ-школа 1-2ст.» Славутського р-ну Хмельницької обл.

24. Васнєцова Ксенія

25. Васюренко О.М. Савинський НВК

26. Вистробець Людмила Балаклійська ЗОШ 1-3 ст. №6 Балаклійський р-н Харківської обл.

27. Власюк Назарій 5 кл. Губелецького НВК «ДНЗ-школа 1-2 ст.» Славутського р-ну Хмельницької обл.

28. Войтенко Ганна КУ Сумська спец.-школа 1-3ст. №7 ім.Максима Савченка

29. Воробець Єлізавета 6 кл. Попельниківська ЗОШ 1-3ст. Снятинський р-н Івано-Франківська обл.

30. Воробйова Єлизавета 6а кл. Першотравневе НВК «ЗОШ 1-3ст.-ліцей» Лиманський р-н Одеської обл.

31. Гаманко Тетяна Лісностінківська ЗОШ 1-3ст. Куп'янської р/р Харк.обл.

32. Гетьманець Діна Володимірівна м. Долинська Кіровоградська обл.

33. Гладило Марічка 8г кл. НВК «Школа-ліцей «Оріяна» м. Львів

34. Гладиш Ірина Рубцівська ЗОШ 1-3 ст. Лиманський р-н Донецька обл.

35. Гладиш Людмила Куртівське НВК Костянтинівського р-ну Донец. обл.

36. Голик Іван Петрович смт.Мельниця-Подільська Борщівський р-н Тернопільська обл.

37. Голик Олена КЗ «НВО «ЗНЗ 1-03 ст. №20 - ДЮЦ «Сузір'я» Кіровоградської м/р Кіровоградської обл.

38. Головко Алла Лиманська ЗОШ 1-3 ст. №5 Донецької обл.

39. Гордієнко Олена Бахмутська ЗОШ 1-3 ст. №10

40. Гречановська Ірина Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №20

41. Гукалова Еліана ЗЗСО 1-3ст. №2 м.Торецьк Донецької обл.

42. Гулак Анастасія 9 кл. Іванівська ЗФКЗ «Соколівське НВО» Кіровоградський р-н Кіровоградської обл.

43. Гунда Марія 9 кл. Теплівське НВК Станично-Луг. р-н Луган. обл.

44. Гунько Тетяна Лісностінківська ЗОШ 1-3ст. Куп'ян.р/р Харків.обл.

45. Давиденко Віта КУ ССШ 1-3ст. №7 ім. Максима Савченка

46. Денисенко Інна м. Маріуполь

47. Дерлюк Ангеліна 9 кл. ЗОШ 1-3ст. №1 ім.Героя України А.Снітка смт. Маневичі Волинської обл.

48. Довбуш Наталія Залісянська ЗОШ 1-2 ст.

49. Донцов Ярослав 6 кл. Біловодського ОЗЗСО Луганська обл.

50. Дядик Діана 8б кл. ЗОШ 1-3 ст. №56 м. Маріуполь Дон. обл.

51. Дячук Андрій 10 кл. Шепетівська ЗОШ №1 ім. М. Островського

52. Дячук Кіра 6 кл. Полянського НВК Славутський р-н Хмельницької обл.

53. Дячук Надія Білоберізька ЗОШ

54. Еттіх Анна 5а кл. Лозівська ЗОШ 1-3ст. Лозівської м/р Харківської обл.

55. Єдинак Лілія м.Галич Івано-Франківської обл.

56. Єсипенко Руслана с.Мутин Кролевецький р-н Сумської обл.

57. Єсіпова Валентина Торський НВК Лиманської м/р Донецької обл.

58. Єфімчук Дмитро Дачненський НВК «Школа-гімназія»

59. Жаран Наталія Краматорська ЗОШ 1-3ст. №4

60. Жигалова Анастасія 9 кл. Новодофіівської ЗОШ 1-2 ст. Лиманський р-н Одеської обл.

61. Жидкова Ірина 9 кл. Міловська ЗОШ 1-3ст. Балаклійс.р/р Харків. обл.

62. Журавльов Ілля 8а кл. КУССШ №7

63. Заєць Вікторія

64. Захарія Аліна 9 кл. Попельниківська ЗОШ 1-3ст. Снятинський р-н Івано-Франківська обл.

65. Земляна Наталія «КЗ Нижньотеплівська ЗОШ 1-03ст.» Стан.-Луг.р-н Луг.обл.

66. Зінченко Олександра Миколаївська ЗЗСО 1-3 ст. №1 Слов'янський р-н

67. Зуєв Микита 9 кл. Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №20

68. Іванова Єлізавета 8в кл. Васильківська ЗОШ 1-3ст. №2

69. Іванська Лілія м. Чортків Тернопільська обл.

70. Іщенко Анна 7а кл. Великодальницька ЗОШ 1-3ст. Біляєвский р-н Одеської обл.

71. Каменська Світлана ЗЗСО 1-3ст. №20 ВЦА м.Торецьк Донецької обл.

72. Касянчук Катерина 7 кл. Полянського НВК Славутський р-н Хмел.обл.

73. Клименко Вероніка Бахмутська ЗОШ 1-3ст. №5 з профнавчанням

74. Квасниця Олександра Джуринська ЗОШ 1-3ст. Чортківського р-ну Тернопільської обл.

75. Ковальська Софія 8а кл. Шепетівського НВК «ЗОШ 1-3ст.- гімназія» Хмельницька обл.

76. Ковальчук Валерія ЗОШ 1-3ст. №2 Біляївськийт р-н Одеська обл.

77. Колмикова Дарина 5а кл. гімназія №2 м. Маріуполь

78. Колодницький Ярослав 8 кл.Губелецького НВК «ДНЗ-школа 1-2ст.» Славутського р-ну Хмельницької обл.

79. Кольченкова Аліна Костянтинівська СЗОШ 1-3 ст. № 6

80. Компанієць Анастасія 8 кл. КЗО «Солонянська СЗШ №2 1-3 ст.»

81. Корнєв Олексій 10 кл. Можняківська ЗОШ 1-3ст. Новопсковської р/р Луганської обл.

82. Корнієнко Максим 6 кл. школа №2 м.Покровськ Донецька обл.

83. Косолап Олена Селідовська ЗОШ-гімназія Донецька обл.

84. Костецький Денис

85. Костян Каріна м. Суми

86. Кочура Ігор 9кл. Красноармійський НВК Черкаської ОТГ Слов'янського р-ну Донецької обл.

87. Кравченко Марина 10б кл. Маріупольська гімназія №2

88. Криворучко Роман 8 кл. Мельнице-Подільської ЗОШ 1-3ст. Борщівський р-н Тернопільської обл.

89. Кринко Богдан 9 кл.Новоселівська ЗОШ 1-3ст. Подільський р-н Одеської обл.

90. Кузнєцова Н.П. Рубцівська ЗОШ 1-3ст.

91. Кулик Крістіна 9а кл. Слатинський НВК «ЗОШ 1-3ст.-ДЗ» Дергачівський р-н Харківська обл.

92. Кучинський Олександр 9в кл. школа-гімназія №23 м.Вінниця

93. Лагута Роман Балаклійська ЗОШ 1-3ст. Харківська обл.

94. Леончук Оксана 10 кл. ЗОШ 1-3 ст. Старокостянтинівської р/р Хмельницької обл.

95. Лесюк Галина 7 кл. с.Ковалівка Коломийський р-н Івано-Франк. обл.

96. Лещенко Олена Рубцівська ЗОШ 1-3ст.

97. Лісова Юлія Андріївська ЗОШ 1-3ст. Слов'янської р/р Донец.обл.

98. Логвиновська Аліна 10 кл. Хорольська гімназія

99. Лук'янов Єгор 9 кл. Лозівська ЗОШ №1 Харківська обл.

100. Лук'янченко Лариса КЗ «Лисичанська ЗОШ 1-3 ст. №12»

101. Лук'янчук Андрій Ходорівський Центр дитячої та юнацької творчості

102. Лунгул Аліна 6 кл. Новоселівської ЗОШ 1-3ст. Подільський р-н Одеської обл.

103. Лупінова Катерина 7 кл. ЗОШ №56 м.Маріуполь

104. Мазун Дарина 10 кл. Лисянський НВК «ЗОШ 1-3ст. №1 - гімназія» смт.Лисянка Черкаський р-н Черкаська обл.

105. Мазур Іванна 6 кл. Губелецького НВК «ДНЗ-школа 1-2ст.» Славутського р-ну Хмельницької обл.

106. Мазур Тетяна 8 кл. Флорінської ЗОШ 1-3ст. с.Флоріно Бершадський р-н Вінницької обл.

107. Макогон Ольга, вчитель початкових класів Рубцівської ЗОШ І-ІІІ Лиманської ОТГ Донецької обл.

108.Макотченко Світлана Бахмутська ЗОШ 1'-2 ст. №2 Донецької обл.

109. Мариньока Віталій Іванович

110. Мартинова Людмила Одеська школа №113

111. Марку Аріанна 8кл. КЗ»Олександрівський ОК» Ширяївський р-н Одеської обл.

112. Мартін Владислав 9а кл. НВО школа-ліцей №8 м. Кропивницький

113. Мартюхіна Ольга 5 кл. ЗЗСО 1-3ст. «Художньо-естетична гімназія» м.Торецьк Дон. обл.

114. Мерефа Світлана м. Полтава

115. Мефодюк Ольга 6б кл. КЗ «НВО»ЗНЗ 1-3 №20» м.Кропивницький

116. Мишинська Юліанна 6 кл. Тростянецька СЗШ 1-3ст. №2

117. Мормуль Оксана Тернопільська ЗОШ №24

118. Мороз Наталія Родинька ЗОШ 1-3ст. №8 Покровської м/р Донецької обл.

119. Мосолов Олександр 10 кл. Родинська ЗОШ 1-3ст. №8 Покровської м/р Донецької обл.

120. Мусоріна Олександра м.Чернігів

121. Надольна Тамара Липовецька ЗОШ 1-3ст. №1, Вінницька обл.

122. Назарчук Олександра 10а кл. ЗЗСО №235 ім.В.Чорновола

123. Наконечна Надія

124. Наретя Олександр 8 кл. Довгалівська ЗОШ 1-2 ст. Балаклійський р-н Харківської обл.

125. Ніколайчук Катерина 10 кл. Зориківської ЗОШ 1-3ст. Міловської р/р Луганська обл.

126. Німас Талин 10 кл. Кам'янська школа 1- ст.

127. Новікова Анастасія 5а кл. Маріупольська гімназія №2

128. Овчарук Юлія 5 кл. Губелецького НВК «ДНЗ-школа 1-2ст.» Славутського р-ну Хмельницької обл.

129. Осьмаков Гліб КЗ Березівської с/р Березівський НВК-ЗОШ1-3ст.-ДНЗ «Веселка» Глухівський р-н Сумської обл.

130. Панкова Дарія 6а кл. КЗ «Полтавська ЗОШ 1-3ст. № 34»

131. Пархоменко Галина Комишуватська ЗОШ 1-3 ст. Мангушський р-н Донецької обл.

132. Пашкевич Регіна 9б кл. Лозівської ЗОШ №1 Харківська обл..

133. Педенко Тетяна Новоселівська ЗОШ 1-3 ст. Подільський р-н Одеська обл.

134. Перець Дар'я 8а кл. Лозівська ЗОШ 1-3ст. №1 Лозівської р/р Харк.обл.

135. Підгайна Яна 8 кл. Новогусарівський НВК Балаклійський р-н Харків.

136. Підгородецька Каріна 7 кл. Полянського НВК Славутський р-н Хмельн.

137. Пічкур Таїсія 10 кл. Мельнице-Подільська ЗОШ 1-3ст. Борщівський р-н Тернопільської обл.

138. Пляка Сергій м.Кропивницький

139. Поліщук Галина Петрівна

140. Попа Анастасія 8а кл. Маріупольська ЗОШ №19

141. Пристинський Єгор 8 кл. «КЗ Нижньотеплівська ЗОШ 1-3 ст.» Станично-Луганського р-ну Луганської обл.

142. Прусов Ігор 10 кл. Теплівського НВК Станично-Луган. р-ну Луганської обл.

143. П'ята Семен 10 кл. Ярівська ЗОШ 1-3ст. Лиманської м/р Донецька обл.

144. Радецький Назар ст.5 курсу істфаку ЛНУ ім. І.Франка

145. Рева Анна Краматорська ЗОШ 1-3ст. №23

146. Реведжук Галина Балицький НВК Шегинівської ОТГМостицького р-ну Львівської обл.

147. Ропотин Святослав 7 кл. Новодофінівська ЗОШ 1-2ст. Лиманської р/р Одеська обл.

148. Руденко Данил 11 кл. Біловодського ОЗСО смт. Біловодська Луган.обл.

149. Руденко Єлизавета 9б кл. Знам'янська ЗОШ 1-3ст. м.Знам'янка Кіров.

150. Рудюк Єлизавета ЗОШ №2 м.Васильків Київська обл.

151. Рухленко Єлізавета 1 курс філфак Донбаський держ.педуніверситет

152. Савчук Галина ЗОШ №15 м.Краматорськ Донецька обл.

153. Саєнко Олена Краматорська ЗОШ 1-3ст. Донецька обл.

154. Самойленко Тетяна ЗЗСО 1-03ст. №20 ВЦА м.Торецьк Донецької обл.

155. Санатарчук Марія 9а кл. Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №64

156. Саханович Валерія 10а кл. ЗЗОШ №235 ім.В.Чорновола

157. Семенко Антон 10 кл. КЗ «Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №68»

158. Семйонова Людмила ЗОШ 1-3 ст. Старосілля - філія ОЗНВК «Колківська ЗОШ 1-3 ст.-ліцей» Маневицький р-н Волинської обл.

159. Сергієнко Юлія Іванівська ЗФКЗ «Соколівське НВО» Кіровоградський р-н Кіровоградської обл.

160. Силогуб Тетяна Катеринівська ЗОШ 1-3 ст. Костянтин. р-н Донецьк.

161. Сіндєєв Микита 9 кл. Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №20

162. Смаглюк Марія КЗ «НВО №20» ДЮЦ «Сузір'я» Кіровоград

163. Снісаренко Єва 5а кл. Великодальницька ЗОШ 1-3ст. №2

164. Стефанишин Павло 8в кл. НВК «Школа-ліцей «Оріяна»

165. Стоянова Марія 9а кл. школа №43 м. Одеса

166. Сухаревська Олеся 5 кл. Теплівський НВК Стан.-Луг. р-н Луганської обл.

167. Тарасова Олена Гусинська ЗОШ 1-3ст. Куп'янський р-н Харківської обл.

168. Терсяна Анастасія 5а кл. ЗОШ №64 м.Маріуполь

169. Тимочко Арсен

170. Титаренко Альона 9 кл. Анадольський НВК

171. Тищенко Кира 5а кл. Маріупольська гімназія №2

172. Тіліжинська Наталія ЗЗСО 1-3ст. №20 м.Торецьк

173. Ткаченко Анастасія 7а кл. Великодальницька ЗОШ 1-3ст. №2 с.Великий Дальник Біляївський р-н Одеської обл.

174. Ткаченко Єлизавета 11кл. КЗ»Олександрівський ОК»Ширяївський р-н Одеської обл.

175. Ткаченко Валерія 10б кл. Маріупольська гімназія №2

176. Томілович Стефанія Свидівська ЗОШ 1-2ст. Чертківський р-н Терноп.

177. Топольницька Христина 9 кл. Богоредчанська ЗОШ 1-3ст. №1 ім. Олекси Гірника Івано-Франківської обл.

178. Тоткало Світлана Цукуринська філія Селидівської ЗОШ 1-3ст. №6

179. Тригорло Артем 6б кл. КЗ «НВО ЗНЗ 1-3 ст. №20» м.Кропивницький

180. Тютюнник Оксана

181. Тимофєєва Галина Цукуринська філія Селидівської ЗОШ 1-3ст. №6

182. Філіп'юк Лариса Миколаївна м. Маріуполь

183. Фомічова Валерія 10 кл. м.Долинська Кіровоград. обл. ЗШ 1-3ст.№1

184. Хвисюк Валентина 9 кл. ЗЗСО 1-3ст. с.Боровичі Манев.р-н Волинськ. обл.

185. Хворостова Оксана Лозівська ЗОШ 1-3ст. №1 Лозівської р/р Харк.обл.

186. Цирулік Олена КЗСОР-Путівльської ЗОШ-інтернату 1-2ст.

187. Черкащенко Ірина ЗЗСО 1-3ст. №20 ВЦА м.Торецьк Донецької обл.

188. Чоботар Віктор 3 кл. Комарівське НВК:ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ Вінницький р-н Вінницької обл.

189. Шакіна Олена 10 кл. Слобожанський НВК «ЗОШ 1-3ст.- ДНЗ» Балеклійської р/р Харківської обл.

190. Шаповалова Віра Рубцівська ЗОШ 1-3ст.

191. Шарпило Сергій 9 кл. Почаївська ЗОШ 1-3ст.Гребінківського р-ну Полтавської обл.

192. Шерепенко Єлізавета спеціалізована школа 1-3 ст. №85 м. Київ

193. Шиляєва Олена Білозерська ЗЗСО 1-3 ст. №14 Добропільської м/р Донецької обл.

194. Шишко Анастасія 9б кл. ЗОШ 1-3ст. №2 м.Покровськ

195. Шушакова Марія 6кл. Маріупольська ЗОШ 1-3ст. №64

196. Щекатунова Дар'я 8 кл. Теплівський НВК Стан.-Луг. р-н Луганської обл.

197. Щекатунова Наталія Теплівський НВК Стан.-Луг.р-н Луганська обл.

198. Юркова Оксана Долинська ЗОШ 1-3 ст.

199. Яворська Олеся 9а кл. Новоушицький НВК «ЗОШ 1-3ст. №1, гімназія»

200. Якимів Юлія 11б кл.Дублянська ЗОШ 1-03ст. ім. А.Жаловаги Жовківського р-ну Львівської обл.

201. Якимчук Юлія 8а кл. ЗЗСО №235 ім. В.Чорновола м.Київ

202. Якобчук Наталія 9 кл. Іршиківський НВК «ЗОШ 1-3ст. - ДНЗ» Старокостянтинівський р-н Хмельницька обл.

203. Яковенко Валентин 9 кл. ЗОШ №8 м. Одеса

204. Янкова Валерія 11 кл. Біловодського ОЗЗСО Луганська обл.

205. Ясіньковська Ольга 9кл. Кам'янська ЗОШ 1-3 ст. Біляївський р-н Одеської обл.

206. Ятчишина Ірина 9 кл. Кременецька ЗОШ-інтернат 1-3 ст. Кременецької р/р Тернопільської обл.


- Команда «Обереги» Калениківської ЗОШ 1-3ст. Решетілівський р-н Полтавська обл.

- Учні Бахмутської ЗОШ 1-3 ст. №18 ім. Д.Чернявського - Лінник Ю., Кузнецова К., Антонюк К.

- Команда учнів 9 кл. НЗ - ЗОШ 1-3ст. №17 м. Маріуполя

- Учні 8 кл. Успенівської ЗОШ 1-2ст. Бердянського р-ну Запорізької обл.

- Учні 9 кл. Мшанецького НВК «ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ»


УВАГА!

Прохання до всіх переможців другого туру перевірити свої дані ще раз, адже вони вноситимуться до СВІДОЦТВА про перемогу, та повідомити про помилки.

Всіх, хто не братиме участі в третьому турі, просимо надіслати точну адресу (обов'язково вказати поштовий індекс), на яку ми надішлемо СВІДОЦТВО про перемогу в другому турі. Свідоцтва будуть надіслані вам до кінця червня.

ВСІМ БАЖАЮЧИМ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕТЬОМУ ТУРІ КВЕСТ-МАРАФОНУ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДО 15 ТРАВНЯ НА ЕЛЕКТРОННІЙ ПОШТІ КВЕСТУ.